Комплексне рішення HIKVISION для температурного скринінгу і продукти для вимірювання температури.

Рішення Hikvision для температурного скринінгу, розроблені для вимірювання температури поверхні шкіри і виявлення наявності захисних масок для обличчя, щоб забезпечити швидке і безпечне попереднє обстеження в громадських місцях з високою ефективністю в безлічі сценаріїв.

Це означає, що Ви можете швидше, простіше і безпечніше контролювати людей, в необхідних зонах, щоб перевірити, нормальна чи температура їх поверхні шкіри, а також перевірити, чи є у них захисні маски для обличчя чи ні. Гнучкість і простота розгортання рішень означають, що вони корисні в різних сценаріях, коли є необхідність моніторити потік людей, наприклад в транспортній інфраструктурі, офісах, складах, супермаркетах, торгових центрах.

Ключові особливості тепловізорів Hikvision

  • Технологія штучного інтелекту гарантує, що тепловізори Hikvision визначають тільки температуру поверхні шкіри людини, щоб зменшити кількість помилкових спрацьовувань інших джерел тепла.
  • Алгоритм компенсації забезпечує компенсацію температури в залежності від температури навколишнього середовища і відстані до вимірюваної мети для більшої точності.
  • Вбудовані звукові сигнали тривоги на борту термографических камер Hikvision негайно спрацьовують при виявленні підвищеної температури тіла людини, своєчасно повідомляючи операторів.
  • Функція виявлення наявності маски підтримує інтелектуальну аналітику даних про форму особи, щоб визначити, чи носить людина маску.

Приклади рішень на базі тепловізорів Hikvision

Переваги тепловізійного рішення від Hikvision для вимірювання температури і детекції наявності маски складаються в простоті установки і розгортання системи, наявності функції тривоги в реальному часі – тепловізори Hikvision обладнані вбудованим спікером і стробоскопом і безконтактна вимірі температури тіла – що дозволяє не піддавати персонал постійній небезпеці.
Ми можемо запропонувати різні варіанти реалізації системи температурного скринінгу від бюджетних варіантів до повноцінних потужних систем.

рішення №1
точність вимірювання ± 0.5 ° C
ОБЛАДНАННЯ: ручної тепловізор (термограф) + трипод + безкоштовний софт iVMS-4200
або безкоштовне мобільний додаток Hik-Thermal
* моделі ручних термографів TP21B оснащені Wi-Fi модулем завдяки чому вони можуть легко підключатися до iVMS-4200 або мобільному додатку Hik-Thermal, дозволяючи вчасно попередити операторів про підвищену температуру (також у них є вбудований спікер для аудіо-тривог)

рішення №2
точність вимірювання ± 0.5 ° C
ОБЛАДНАННЯ: куполний або циліндричний тепловізор + трипод або кріплення + безкоштовний софт iVMS-4200 і / або відеореєстратор + ПК
* купольні і циліндричні моделі тепловізорів Hikvision оснащені спеціальним алгоритмом детектуючим особи і вимірює температуру в районі лоба, що дозволяє відсіяти помилкові спрацювання, також можливо вимірювання температури у великому потоці людей

рішення №3
точність вимірювання ± 0.3 ° C
ОБЛАДНАННЯ: куполний або циліндричний тепловізор + чорне тіло + трипод або кріплення + безкоштовний софт iVMS-4200 і / або мережевий відеореєстратор + ПК
* чорне тіло Hikvison – це спеціальний прилад, який генерує постійну температуру, що дозволяє тепловізора Hikvision спираючись на ці дані вимірювати темперпатуру з точністю до ± 0.3 ° C

Різні сценарії застосування

Сценарії застосування систем температурного скринінгу Hikvision дуже різноманітні – аеропорти, торгові центри, супермаркети, склади та логістичні комплекси, фабрики і підприємства, готелі та лікарні.

На сьогоднішній день в портфоліо компанії Hikvision безліч успішно реалізованих проектів по всьому світу, а у нашій компанії по Україні.

Догори