Інтернет магазин відеоспостереження і систем безпеки

У нашому магазині Ви можете знайти і купити все для відеоспостереження і систем безпеки. Для того що б зробити правильний вибір рекомендуємо звертатись до наших фахівців і вони допоможуть підібрати необхідне обладнання. Повністю на всі позиції в магазині діє гарантія та індивідуальні знижки, а при замовленні установки ми даємо ще 1 рік гарантії на роботи.

Як правильно підібрати обладнання для відеоспостереження і систем безпеки

Якщо Ви вже надумали зробити покупку відеоспостереження або систем безпеки рекомендуємо звертатись до наших фахівців для правильного підбору обладнання. Наша компанія працює з 1993 року і має величезний досвід, яким ми готові поділитися. Всі консультації і розробки рішень безкоштовні .

Так як виробників і брендів обладнання дуже багато і функції які воно виконує може відрізнятись, відштовхуючись від нашого досвіду, ми допоможемо підібрати ідеальне рішення саме для Вас. Нижче ми опишемо основні моменти від яких слід відштовхуватися при виборі обладнання для відеоспостереження і систем безпеки.

Кількість точок

Кількість обладнання важливий момент, тому що саме від цього показника залежить вибір пристрою до якого воно буде підключаться

Функціонал системи

Різні пристрої крім основних своїх функцій можуть виконувати ще й додаткові, smart функції

Встановлення обладнання

Один з найважливіших етапів коли форм-фактор і лінії зв’язку впливають не тільки на працездатність, а й на зовнішній вигляд приміщення та його дизайн.

Постачальник систем безпеки №1 в Україні

Якщо ви бажаєте забезпечити надійний захист вашої території або об’єкта, наш магазин відеоспостереження і систем безпеки завжди готовий допомогти, довірте рішення цієї проблеми нашій компанії. Ми гарантуємо швидку установку, надання комплектів і пристроїв високої якості.

У нас Ви знайдете тільки кращі рішення по привабливою вартості і найшвидшу доставку. Ми не тільки надаємо можливість вигідно купити устаткування, але і пропонуємо повний комплекс послуг, що включає створення проекту, монтаж і сервісне обслуговування.

Производитель

Формат камеры

Фокус

Дальность ИК-подсветки

ИК-подсветка

Разрешение(Мп)

Степень защиты

Догори