Охоронна сигналізація

Один з найбільш затребуваних способів запобігання крадіжок, вандалізму і збереження майна – це охоронна сигналізація. Завдяки правильній побудові системи можливий контроль несанкціонованого вторгнення як в приміщення так і на територію об’єкта.

Для грамотного і якісного побудови системи рекомендуємо звернеться до наших фахівців, які допоможуть з вибором і точним прорахунком кількості обладнання.

Основні елементи охоронної сигналізації

Датчик открытия

Устанавливается на двери и окна

Датчик движения

В основном устанавливается в углах комнат. Также некоторые модели способны реагировать на разбитие стекла

Централь

Устройство к которому подключаются все элементы охранной сигнализации

Сирена

Прибор который служит как для отпугивания так и для предупреждения о вторжении, а установка видеонаблюдения позволит выводить нужные кадры видео при тревоге.

Так же к современным устройствам охранной сигнализации возможно подключения разных других датчиков, которые способны сигнализировать об утечке воды, наличия дыма

Установка охоронної сигналізації

Для того щоб сигналізація працювала правильно і була можливість здачі її на пульт потрібно правильний прорахунок охоронних зон, так як установка охоронної сигналізації повинна відповідати вимогам охоронних компаній. В цілому для таких цілей перекриваються всі приміщення де є вікна і двері назовні датчиками на рухи і на відкриття.

Якщо ж говорити про домашньому використанні, коли досить лише повідомлень на свій особистий телефон, то достатньо кількох датчиків на рух і на відкриття, щоб перекрити основні можливі місця проникнення. Установка охоронної сигналізації дозволить не турбується за майно і бути завжди в курсі того що відбувається вдома під час Вашої відсутності.

Выезд специалиста на Ваш объект

Подготовка коммерческого предложения и заключения договора

Доставка оборудования и монтаж системы на объекте

Обучение Вас и вашего персонала работе с системой

Сдача работ и подписание акта

gsm сигналізація

Ідеально підходить для вирішення проблем з відстанню, коли охоронні компанії не мають дротових ліній gsm сигналізація дає можливість підключення централі до пульта.

Також наявність gsm модуля в охоронної сигналізації дозволяє моментально сповіщати власника про проникнення відправляючи повідомлення SMS-повідомленням або роблячи виклики на задані телефонні номери.

Сама gsm сигналізація може бути як провідний так і бездротової, різниця буде полягати лише в тому, що для підключення охоронних датчиків будуть, чи занехають потрібні кабельні лінії зв’язку та харчування.

Купити сигналізацію для будинку, квартири або дачі

У нас ви можете не тільки купити все необхідне для охоронної сигналізації, але і проконсультуватися перед остаточним у виборі системи. Ми працюємо з 1993 року і маємо колосальний досвід в сфері безпеки і фахівці нашої компанії з радістю допоможуть Вам прийняти правильне рішення.

Догори