Відеоспостереження для магазина і супермаркетів

З появою стрімко розвивається індустрії онлайн-покупок (інтернет магазинів), роздрібні магазини стикаються з великими проблемами.

На досить конкурентному ринку, розширення клієнтської бази та підтримання її лояльності стають все більш важливими і в той же час складним. Відеоспостереження для магазина і супермаркетів збільшує транзакції, забезпечує безпеку і знижує непотрібні втрати.

Наша компанія пропонує гнучкі рішення для забезпечення безпеки, мінімізації втрат і зниження операційних витрат для торгових мереж і супермаркетів. завдяки нашим системам безпеки – відеоспостереження , контроль доступу , Контроль касових операцій, охоронна сигналізація , Ваші магазини зможуть підвищити ефективність роботи і прибуток.

У цій сфері ми надаємо індивідуальний підхід і рішення для кожного окремого замовника, але нижче наведемо деякі приклади побудови систем для кращого розуміння.

Наведемо приклади застосовуваного обладнання та систем для забезпечення комплексної безпеки супермаркетів і роздрібних мереж.


Для повного контролю ми будемо використовувати систему відеоспостереження і інтегрувати в неї системи контролю доступу , системи контролю касових операцій і охоронну сигналізацію .
Що дозволить замовнику отримувати повну інформацію про всі процеси, що відбуваються в його магазинах.

Відеоспостереження для магазина

Установка системи підрахунку відвідувачів в магазині

За допомогою спеціалізованих відеокамер можна вести підрахунок відвідувачів в магазині .
В свою чергу система підрахунку відвідувачів дозволить вам формувати щоденні або щомісячні звіти.
Завдяки цим даним ви зможете бачити більш широку картину того, як працює ваш магазин.
Також можливо задавати конкретні зони, в яких необхідно вести підрахунок відвідувачів.

Установка відеоспостереження з теплової картою

Установка відеокамер в супермаркеті і магазині з технологією “риб’яче око” і “теплові карти” дозволить нам контролювати найбільш і найменш відвідувані зони.
Що в свою чергу дає нам доступ до аналітичних даних дозволяє краще розуміти відвідувачів і відстежувати найпопулярніші зони і полки.

Відеоспостереження для супермаркетів

Завдяки встановленню спеціальних відеокамер з режимом “коридору” ми можемо домогтися чіткого зображення у всіх рядах магазину.
Що дозволить мінімізувати втрати і крадіжки в супермаркеті.

Широкий динамічний діапазон відеокамер:
Наші відеокамери для магазину дають можливість отримувати якісне зображення навіть в зонах з широким динамічним діапазоном.
Для прикладу – каса знаходиться біля вікна в магазині світлі менше, а на вулиці, за вікном дуже сонячна і яскрава погода.
У звичайних умовах буде відбуватися “засвітка” камери і все що відбувається біля каси буде дуже темним, наші рішення дозволять уникнути таких ситуація.

Відеоспостереження для кас

Дуже часто біля кас відбувається найбільша кількість спірних ситуацій або порушень. Наші системи відеоспостереження в комплексі з POS інтеграцією дозволять як запобігати такі ситуації, так і мати доказову базу після подій.

Зона паркування біля супермаркету є важливою зоною, про яку не можна забувати. На парковці необхідно контролювати порядок руху, а також можливі порушення, аварії, спроби крадіжок. Наші системи відеоспостереження та спеціальні роботизовані PTZ-камери впораються з цим завданням.
Відео високої якості і розширення може служити доброю доказовою базою при виникненні спірних моментів. Крім цього, ми можемо запропонувати
установку системи автоматизованого паркування, установку шлагбаумів і інженерних систем загородження.

Порівняння звичайних HD-камер відеоспостереження (1980х1080) і UHD-відеокамер 4К (3840х2160)

Догори