Укрспецмонтаж 1, пропонує повний спектр послуг пов’язаних з системами безпеки. Наша компанія протягом більше 25 років проводить обслуговування, монтаж і продаж обладнання. Реалізація об’єктів будь-якої складності і професійний підхід до справи гарантований. Крім гарантії на обладнання Ви отримуєте ще гарантію на виконані роботи та повну підтримку при будь-яких труднощах або несправності з обладнанням.

Монтаж систем безпеки

Абсолютно весь персонал проходить повний цикл навчання нормам і вимогам виконання робіт. Щорічно кожен монтажник здає іспити для визначення його профпридатності. Саме з цього ми можемо давати гарантію на монтаж систем безпеки виконаний нашою компанією. Якість виконаних робіт і робить нас не тільки одними з перших в сфері систем безпеки, а й одними з кращих.

Виїзд фахівця на об’єкт

При необхідності безкоштовна демонстрація обладнання

Підготовка комерційної пропозиції і укладення договору

Поставка обладнання та монтаж системи безпеки

Курс навчання роботі з системою

Здача і підписання акту виконаних

Вартість установки системи безпеки

Ви завжди можете звернутися до нас за розрахунком вартості на установку системи безпеки. Так як сама ціна може варіюватися виходячи з особливостей об’єкта, типу систем, бренду, витратних матеріалів, ми завжди готові організувати безкоштовний виїзд для огляду і надати пропозицію в декількох цінових категоріях.

Догори