Проектування систем охоронної сигналізації

Компанія «Укрспецмонтаж 1» проводить проектування систем охоронної сигналізації будь-якого об’єкта, для того щоб грамотно прорахувати кількість техніки, варіанти кріплення і можливість установки додаткового обладнання.
Наші фахівці мають великий досвід роботи, відповідну освіту, тому перш ніж приступають до роботи, проводять консультацію з виїздом на об’єкт, для оцінки його стану, знаходження слабо захищених місць, а також визначення приблизної установки обладнання з урахуванням всіх нюансів.
Ми пропонуємо якісне та грамотне проектування систем сигналізації з урахуванням всіх норм і вимог, які має обладнання, щоб змонтована система відповідала всім міжнародним стандартам.

Норми проектування охоронної сигналізації в Україні

Для того, щоб зробити якісно роботу і надати найвищий рівень безпеки наша компанія дотримується норм проектування охоронної сигналізації. Вони дозволяють знизити можливість перешкод, хибних тривог або інших важливих нюансів, які можуть впливати на стабільність роботи системи.
В Україні є норми проектування охоронної сигналізації, і в залежності від охоронної компанії куди буде підключена сигналізація, є ряд вимог які повинні бути дотримані.

Відповідне обладнання яке можливо підключити на пульт
Захист вікон загородженнями (деякі компанії вимагають встановлювати загородження на вікна першого поверху)
Кількість обладнання (датчики руху, розбиття та розмикання)

Щоб охоронна сигналізація відповідала всім вимогам клієнта, наші співробітники уточнюють будь-які побажання, погоджують зміни і прислухаються до думки замовника, щоб створити грамотне технічне завдання. Основні параметри по монтажу індивідуальні до кожного обладнання, тому створюючи проект, інженери враховують всі нюанси, вимоги щодо певного бренду і моделі.

Також важливо знати, що проектування системи охоронної сигналізації на увазі, що:

буде проведено аналіз приміщення та прилеглої території;
оцінена складність робіт;
висунуті вимоги від клієнта;
підбір обладнання в залежності від бюджету;
надання кошторису де буде виставлена остаточна вартість робіт.

На кожному етапі розробки документації ми проводимо консультації з Вами, адже система повинна бути зручною в першу чергу для Вас і вирішувати всі поставлені перед нею завдання. Консультації можуть проводиться в будь-якому зручному для Вас режимі від телефонних дзвінків до особистих зустрічей або контролю Вами проекту засобами онлайн CRM систем, де проекту буде надано окремий кабінет.

Проектування систем охоронної сигналізації

Укрспецмонтаж 1 надає повний комплекс послуг в сфері проектування систем охоронної сигналізації. У нашій лінійці обладнання представлені всі світові бренди в самих різних цінових категоріях. Ми підберемо саме те – що Вам необхідно і за оптимальними цінами на ринку. Наша компанія займається розробкою індивідуальних рішень – за які ми несемо відповідальність на кожному етапі нашого з Вами співпраці.

Догори