Відеоспостереження для квартири

Квартири потребують захисту не менше, ніж приватні будинки, адже вони теж піддаються атакам зловмисників. Створити атмосферу безпеки в них і вчасно розпізнати загрозу допоможе якісна система відеоспостереження . Фахівці компанії «Укрспецмонтаж 1» розкажуть про особливості такого оснащення і інших нюансах.

відеоспостереження для квартири

Навіщо потрібні відеокамери для квартири?

Розміщення в домашніх умовах приладів контролю і спостереження дозволяє попередити вторгнення зловмисників і допомогти правоохоронним органам, якщо злочин уже відбулося. Але спектр функцій відеокамер ширший, серед основних:

слежение за детьми и домашними животными;

контроль работы обслуживающего персонала (уборщиц, ремонтных бригад);

наблюдение за лестничной клеткой.

Власник квартири має можливість перевірити ситуацію в приміщеннях, заглянути в кожен куточок в реальному часі і не допустити протиправних дій стосовно свого майна. Часто відеокамери доповнюються датчиками, що спрацьовують на дим, рух, звук.

камера відеоспостереження для будинку

Багато хто недооцінює ефективність відеоспостереження, оскільки жодного разу не стикалися з позаштатними ситуаціями, які вимагають їх використання. Але при вторгненні зловмисників, критичної ситуації, загрозу життю і здоров’ю відеокамери здатні запобігти найгірший сценарій розвитку подій. Тому їх все частіше монтують завчасно, тим більше що для цього не потрібен великий бюджет.

Віддалене відеоспостереження через смартфон

Відеокамери – найважливіший елемент системи спостереження. На ринку представлено достатньо подібної техніки. Прилади можна розділити на кілька типів і не дивлячись на різні технології, організація віддаленого відеоспостереження через смартфон або комп’ютер можлива на будь-який з них.

Аналогові і мережеві;
провідні і бездротові;
для внутрішнього використання або зовнішнього розміщення (захищені від кліматичних факторів);
циліндричні, купольні, корпусні, в залежності від необхідного кута огляду і можливостей розміщення.
камера для квартири

Вибір залежить від режиму, в якому буде експлуатуватися камера, і необхідного рівня захисту, а підключення віддаленого відеоспостереження потребує лише в доступі до мережі інтернет, правильно прописаних параметрів мережі і налаштування програми. Додатково прилад може регулюватися по параметру кута огляду, оснащуватися інфрачервоним підсвічуванням для фіксації зображення в темряві. Особливо важливо правильно вибрати форм-фактор, адже вона повинна вписатися в інтер’єр і забезпечувати високу якість зображення.

Серед основних факторів підбору відеокамери можна виділити:

Кольоровість. На ринку представлені різні варіації камер з потужними ІК світлодіодами, динаміками і штучним інтелектом. Кольорові камери можуть бути з чорно-білим режимом для нічної зйомки так і з чутливою матрицею яка дозволяє знімати при низькій освітленості в кольорі.
Дозвіл. Високий показник забезпечує хорошу деталізацію картинки, але вимагає великого обсягу зберігання. Якщо камера ставиться всередині невеликої квартири, то вистачить аналогової або AHD камери, але для великих приміщень або потреби в хорошій видимості краще використовувати IP-техніку.
Кут огляду. Оскільки в квартирі простір досить обмежена краще зупинятися на виборі камер з кутом огляду більше 100 градусів.

Таким чином, камери слід вибирати ретельно, орієнтуючись на кілька основних характеристик. Самому зробити це непросто, тому радимо звернутися до наших фахівців, які мають досвід побудови високоефективних систем.

Купити відеоспостереження для квартири у професіоналів

Компанія «Укрспецмонтаж» – це експерти, які мають багаторічний досвід проектування і монтажу систем спостереження. Ми виконуємо роботи комплексно. Якщо ви хочете тільки купити відеоспостереження для квартири – звертайтеся і ми Вам допоможемо з усіма тонкощами.
Процес можна розділити на такі етапи:

Профессиональное проектирование системы и ее мощности.

Расчет нагрузки, углов обзора, фокусного расстояния.

Качественный монтаж оборудования и вспомогательных кабельных магистралей.

Тестирование и настройка техники для эффективной работы.

Сдача результата и проведение инструктажа для заказчика.

З нами ви можете бути впевнені у високій якості результату, адже «Укрспецмонтаж 1» – лідер в сфері систем безпеки. Гарантуємо, що система буде працювати стабільно і ефективно, забезпечуючи максимальний захист квартири і загального житлового простору.

Догори