Відеоспостереження для будинку

Щоб захистити своє житло і майно від вторгнення сторонніх, необхідно змонтувати повноцінну систему відеоспостереження. Вона дає можливість відстежувати все, що відбувається в будинку і за його межами, а в разі загрози відправляє повідомлення про детекції руху, вторгнення в область або перетину лінії. Компанія «Укрспецмонтаж 1» здійснює підготовку та установку охоронних систем будь-якого масштабу завдяки професіоналізму і багаторічному досвіду співробітників.

Домашнє відеоспостереження: основні функції

Відеоспостереження для домашнього користування необхідно, щоб власник отримував відомості про ситуацію, а наявність візуального підтвердження дозволяє прискорити реакцію на подію. Так само плюсом є психологічний бар’єр для зловмисників, який збільшує захищеність будинку.

Домашнє відеоспостереження дає можливість повністю контролювати обстановку всередині приміщення і на прибудинковій території. Якщо в будинку є діти, обслуговуючий персонал, часто приходять гості – відеоспостереження дозволяє нічого не випустити з уваги. Система має ряд переваг:

реакція на позаштатні ситуації буде швидшою;
режим роботи є налаштувати для оптимального сценарію – система може вести постійну запис подій або реагувати на спрацьовування датчиків, сигналізації;
автономність роботи, при якій системі не потрібно щоденне обслуговування і контроль;
можливість управляти системою і відстежувати те, що відбувається на контрольованій території з будь-якої точки світу.

Зазвичай камери направляють на ворота і хвіртку, вхідні двері, місця, де зберігається цінне майно, вразливі точки захисту будинку. Устаткування має встановлюватися таким чином, щоб не залишати “сліпих зон”, тобто не переглядаються ділянок території. Тільки фахівці можуть виконати таку роботу максимально ефективно, зробивши попередні розрахунки і побудувавши робочу схему для реалізації.

Камера відеоспостереження для будинку

При організації системи відеоспостереження важливо визначиться яка камера підійде для Вашого будинку. Є кілька параметрів, на які варто звернути увагу:

Якість і ціна. Співвідношення цих двох показників вкрай важливо, оскільки недороге обладнання ніколи не буде настільки ж якісним, що і преміум-техніка. Особливою якістю зображення відрізняються цифрові ip-камери, які мають перевагу перед аналоговою технікою.

Місце розташування. Для домашнього використання всередині приміщень підійдуть пристрої без особливого захисту. Для вуличних умов краще підібрати камери в герметичному корпусі, який захистить від пилу, вологи і навіть фізичного впливу.

Матриця. Чим більше точок матриці, тим вище роздільна здатність і підсумкова чіткість зображення. Навіть на великій відстані камери з високою роздільною здатністю дозволяють розрізнити обличчя і найдрібніші деталі.

Кут огляду і фокусна відстань. Для вулиці зазвичай вибирають камери з максимальною оглядовістю і фокусом. Розташування потрібно організовувати таким чином, щоб камери перекривали одина одну, а також фіксували навіть віддалені об’єкти.

Наявність динаміка, PTZ, бездротових комунікацій – це робить відеокамеру більш функціональною і зручною. Для нічної зйомки в камері повинна бути інфрачервоне підсвічування або камера повинна бути спеціальної серії з здатністю кольоровий зйомки при низькій освітленості.

Системи відеоспостереження EZVIZ

Система відеоспостереження для будинку

Самостійна установка системи відеоспостереження будинку можлива, але важливо враховувати технологічний процес. Не маючи навичок і знань, зробити це досить складно, оскільки є кілька етапів:

Проектування. Визначається архітектура системи, набір необхідного обладнання. Також проводяться розрахунки оглядовості, освітленості, потужності харчування, особливо важливо скласти план, щоб не допустити наближення проводів до інших кабельних трасах і появи перешкод.

Монтаж. За розробленим і затвердженим планом проводиться установка камер, їх підключення до джерел живлення і серверів.

Налаштування. Приймаючий сигнал відеореєстратора налаштовується для продуктивності і надійності, камери виставляються під потрібним кутом, регулюються датчики.

Перевірка. Після завершення робіт проводиться повне обстеження систем і правильності їх функціонування.

Тільки професіонали компанії «Укрспецмонтаж 1» проведуть повний комплекс робіт “під ключ”, оснастивши будинок і прибудинкову територію сучасною системою відеоспостереження. Досить залишити заявку менеджерам, і в стислі терміни можна отримати повний прорахунок плану робіт, а також результат у вигляді налагодженої і професійно обладнаній системи домашнього відеоспостереження.

Догори