Відеоспостереження

У наш час відеоспостереження є однією з найпоширеніших систем забезпечення безпеки. Можливість запису подій і пригод допомагає не тільки вирішити спірні питання, а й задокументувати злочини. Все це робить життя людини безпечніше, а компаніям дозволяє мінімізувати ризики крадіжок і збитків майна.

Відеоспостереження можна розділити на два типи – це аналоговий (AHD, HDTVI, HDCVI) і цифровий IP. Перевагою цифрового відеоспостереження можна виділити здатність краще стискати потік відео, тим самим заощаджуючи простір жорстких дисків і виконувати смарт функції, розпізнавати обличчя, підраховувати відвідувачів, вимірювати температуру, зчитувати номери і т.д.

Переваги роботи з нами

Безкоштовний виїзд фахівця на огляд об’єкта

Комерційна пропозиція в декількох цінових діапазонах

При необхідності безкоштовна демонстрація обладнання

Ми виконуємо роботи в БУДЬ-ЯКИЙ зручне для Вас час (24/7/365)

Поставка обладнання від юридичної особи

Гарантія на роботи 1 рік і на обладнання від 1 до 5 років

Широкий асортимент «на будь-яку кишеню»

Навчання роботі з системою та підтримка

Система відеоспостереження

Сама система відеоспостереження ділиться також на два типи чому в основному і залежить кінцева вартість. IP система відеоспостереження виходить дорожче, але в кінцевому результаті може надати куди більше функціоналу ніж аналогова. Запис і робота з архівом може здійснюватися як на відеореєстратор, так і на комп’ютер різниця полягатиме лише в ціні, продуктивності і аналітиці відео. Для того щоб визначиться що саме потрібно Вам, рекомендуємо зв’язатися з нами будь-яким зручним для Вас способом.

Виїзд фахівця на Ваш об’єкт

Підготовка комерційної пропозиції і укладення договору

Доставка обладнання і монтаж системи на об’єкті

Навчання Вас і вашого персоналу роботі з системою

Здача робіт і підписання акту

Установка відеоспостереження

Одним з основних пунктів є правильна установка системи відеоспостереження та це один з основних критеріїв який впливає на працездатність і функціональність самої системи в цілому. Сама установка відеоспостереження спочатку повинна відштовхуватися від безпосередніх вимог і далі можливі способи реалізації рішення. Далі ми перерахуємо що слід враховувати при установці відеоспостереження: Кліматичні умови – основне що потрібно враховувати, тому що не все обладнання здатне працювати в екстремальному середовищі Області інтересів – то що ви хочете бачити і яка деталізація зображення потрібна Відстань – існують обмеження по відстані передачі даних, що згодом може спричинити додаткові витрати. Спосіб прокладки ліній зв’язку – штроба, гофра, короб, готові кабель-канали Ці всі пункти здатні як збільшити так і зменшити кінцеву ціну на монтаж відеоспостереження. Нижче ми наведемо приклад мінімальних цін з огляду на що це буде відеоспостереження для будинку або невеликого по площі офісу.

стоимость установки видеонаблюдения 1 камера

Система видеонаблюдения

HDCVI 2Mp на 1 камеру
от 4500 грн
стоимость установки видеонаблюдения 2 камеры

Система видеонаблюдения

HDCVI 2Mp на 2 камери
від 6000 грн
стоимость установки видеонаблюдения 4 камеры

Система видеонаблюдения

HDCVI 2Mp на 4 камери
від 8500 грн
стоимость установки видеонаблюдения 6 камер

Система видеонаблюдения

HDCVI 2Mp на 6 камери
від 11500 грн
стоимость установки видеонаблюдения 8 камер

Система видеонаблюдения

HDCVI 2Mp на 8 камери
від 14000 грн
стоимость установки видеонаблюдения 16 камер

Система видеонаблюдения

HDCVI 2Mp на 16 камери
від 23500 грн

Камери відеоспостереження

Основним на що слід спиратися при виборі камери відеоспостереження – це її дозвіл і чим воно буде вище тим краще картинку ви отримаєте. Слід також враховувати що не всі системи відеоспостереження здатні підтримувати камери високої роздільної здатності в зв’язку з обмеженою пропускною спроможністю. Перш ніж купити камеру відеоспостереження ми рекомендуємо звернутися до нас для консультації. Потрібно розуміти буде служити камера для зовнішнього спостереження, так як не всі моделі здатні справлятися з кліматичними змінами і іноді варто переплатити і купити вуличну камеру. Розглянемо основні відмінності і функції: Тип об’єктива – варіофокальний дозволяє в ручну або віддалено наближати і віддаляти картинку на відміну від фіксованого ІК підсвічування – здатна компенсувати відсутність освітлення вночі Тип корпусу – з огляду на чи камера схильна до спробам вандалізму Смарт функції – їх величезна варіація починаючи від управління інтенсивності ик-підсвічування закінчуючи вимірюванням температури.

Установка камер відеоспостереження

Заключний етап – це правильна установка камер відеоспостереження і дуже часто професійний підхід здатний скоротити витрати. Найголовнішу роль відіграє висота установки і кути огляду камери. Для того щоб отримати очікуваний результат, потрібно також враховувати характеристики самої камери, місце і тип поверхні на який буде здійснюватися установка камер відеоспостереження. Довірте установку камер відеоспостереження професіоналам, телефонуйте зараз! Так само якщо Вас цікавить обслуговування відеоспостереження можете залишити свою заявку через веб-форму або за нашими номерами телефону:

044 223 2936 | 050 247 6688 | 073 247 6688

Догори