СКУД Hikvision

На сьогоднішній день однією з найбільш затребуваних і стабільних систем обмеження доступу є СКУД Hikvision. Світовий лідер виділяється серед інших не тільки конкурентоспроможною ціною, але і якістю як обладнання, так і програмного забезпечення. Широка лінійка обладнання дозволяє вибудовувати системи абсолютно будь-якого рівня складності. Варто відзначити, що після численних тестів СКУД від Hikvision порадував стабільністю роботи як обладнання так і самого ПО.

Тестування проводилося на відмовостійкість, навантаження програмного забезпечення на комп’ютер і зручність використання. За всіма трьома пунктами система показала дуже гарні результати. Дуже приємним плюсом стало додаток IVMS-4200 яке по-перше безкоштовне, а по-друге має всі інструменти для роботи починаючи від архіву, закінчуючи розпізнаванням осіб і телевізійними рішеннями.

Контроль доступу Hikvision

Побудова системи контролю доступу Hikvision

Залежно від вимог і потреб замовника можна виділити два основні варіанти організації контролю доступу:

Мережевий варіант , Коли система (контролер або термінал) управляється за допомогою комп’ютера.
Автономний варіант , Коли система не задіє комп’ютер для управління.

Контроль доступу Hikvision

По суті, всі контролери мають вбудовану пам’ять для зберігання інформації і можуть бути автономними, але для зручності роботи з подіями або базою даних користувачів все ж застосування комп’ютера необхідно.

Термінали в свою чергу вирішили цю проблему, і дозволяють виконувати всі ці функції безпосередньо через свій інтерфейс, залишаючи можливість мережевого використання. Так само в цих пристроях реалізована можливість безпосередньо прямого підключення по Wi-Fi, мережевим кабелем RJ45 або USB для управління і вивантаження архіву подій.

Функціонал системи контролю та управління доступом Hikvision

Як говорилося вище, обладнання Hikvision дозволяє реалізовувати рішення будь-якого рівня складності починаючи від організації точки проходу на одні двері закінчуючи багатоповерховими будинками з домофоном і ліфтовим обмеженням доступу на поверх.

Також варто виділити можливість комбінованого надання доступу. На сьогоднішній день зчитувачі і термінали здатні надавати доступ не тільки по картці, а й за відбитком пальця або розпізнаванню особи, що в свою чергу виключає можливість того, що Вам буде відмовлено в доступі через втраченої або забутої картки.

Окремим пунктом варто виділити термінали, які здатні не тільки розпізнавати обличчя, але і вимірювати температуру людини. Контроль доступу з температурним скринінгом на сьогоднішній день дуже актуальне і є відмінним рішенням для офісів і підприємств, які з відповідальністю ставляться до здоров’я своїх співробітників. Основна суть системи полягає в тому, щоб виключити доступ в приміщення людей з підвищеною температурою, тим самим мінімізуючи шанси інфікування інших людей.

Догори