Біометрична система обліку робочого часу

Щоб оптимізувати бюджет, виявити неефективних співробітників, автоматизувати систему безпеки, застосовують біометричну систему обліку робочого часу. Це пристрої, що дозволяють розпізнавати співробітників і ідентифікувати їх, заносячи відвідуваність і час присутності на робочому місці в автоматичному режимі. Компанія «Укрспецмонтаж 1» – лідер ринку безпеки, який не тільки використовує кращі комплектуючі, а й монтує їх у відповідності з усіма технічними вимогами і нормами.

Контроль доступу Hikvision

Контроль доступу по обличчю і його переваги

Біометричні системи є автоматизованими рішеннями, які розпізнають окремих співробітників, орієнтуючись на їх унікальні характеристики. Ідентифікація може проводитися по обличчю, відбитками пальців або навіть малюнку вен на долонях. Поступила в термінал доступу інформація порівнюється з наявною в базі, і, якщо знайдено збіг, користувач ідентифікується.

Системи, які використовуються на даний момент, забезпечують:

підвищення ефективності роботи, оскільки відсутність і запізнення кожного співробітника враховуються;
збільшення прибутку внаслідок дисциплінованості персоналу;
контроль роботи, що надається керівнику дистанційно через мобільні додатки;
точність ідентифікації завдяки досконалим алгоритмам визначення особистості, що виключає помилку;
справедливість заохочень.
Контроль доступу Hikvision

Останній пункт особливо важливий, адже, не маючи мотивації, співробітники не будуть демонструвати високих результатів. Біометричний облік демонструє, наскільки заслуговує заохочення кожен з підлеглих, і дозволяє обґрунтовано розподіляти преміальний фонд.

Контроль доступу по відбитку пальця

Основним робочим інструментом є термінал обліку робочого часу, на якому встановлені зчитувачі на вхід і вихід і блокуючий прохід механізм. Пристрій встановлюється на точці проходу і при наданні карти, брелка або відбитка пальця відкриває прохід або залишає його закритим.

Комфорт використання такої системи забезпечується програмою обліку робочого часу, куди вносяться:

інформація про вхід і вихід співробітників;
звіти за конкретний проміжок часу;
проміжки відсутності користувачів на робочому місці в трудове час.

Система самостійно складає графіки, які легко аналізувати і обробляти. На їх основі виявляються неефективні і спізнюються співробітники, що є приводом для посилення дисципліни і усунення “слабких ланок” трудового колективу.

Система контролю доступу по картках або біометрія: що краще?

У минулому доступ співробітників в прогресивних компаніях здійснювався за рахунок брелків і карток, які зчитувалися пристроєм і відкривали загороджували пристрій. Біометрична система стала новим щаблем контролю робочого часу, оскільки виключає передачу карток, махінації з ключами доступу і збої в роботі.

Контроль доступу Hikvision

Біометричні сканери можуть працювати нестабільно через стрес співробітників, запотівання долонь, але в цілому дозволяють користуватися терміналами комфортно. До того ж підробити біометричні дані практично неможливо, а значить, контроль робочого часу буде працювати з максимальною безпекою.

Монтаж і настройка біометричного устаткування вимагає досвіду і професіоналізму виконавців. Компанія «Укрспецмонтаж 1» має багаторічний досвід роботи з системами безпеки, в тому числі біометричними, пропонуючи гарантію на результати робіт і інструктаж по використанню обладнання для кожного клієнта.

Догори