Система контроля доступу

Система контролю доступу (СКУД) існує для того щоб обмежити доступ в приміщення сторонніх осіб.
СКУД дозволяє обмежити доступ для дверей, турнікета, ліфта, воріт, хвіртки.
Наша компанія пропонує своїм клієнтам повний комплекс робіт по обладнанню СКУД.

Умовно весь процес можна розділити на:
• розробку необхідної технічної документації та креслень проекту;
• підбір необхідних пристроїв і витратних матеріалів;
• монтаж обладнання;
• випробування та налагодження системи в робочому режимі;
• сервісне обслуговування – як гарантійне, так і післягарантійне;
• ремонт існуючого обладнання та його заміна на більш нове.

Виїзд фахівця на об’єкт

Підготовка пропозиції та підписання договору

Доставка і установка обладнання на об’єкті

Навчання роботі з системою

Здача робіт і підписання акту

Системи контролю доступу

Складаються системи контролю з декількох ключових елементів:

програмне забезпечення
контролер доступу
зчитувачі для ідентифікації
карти доступу
турнікети
шлагбауми
електромагнітні замки
електричні засувки
домофони
термінали обліку робочого часу

Система контролю доступу на двері

Одне з найпоширеніших рішень на ринку, використовується в разі якщо необхідно обмежити доступ в невеликий офіс, з середньою кількістю працівників.
А також для великих підприємств у випадках коли стандарти безпеки вимагають обмеження доступу до всіх приміщень.

Як реалізується система СКУД для дверей:

На двері встановлюється електромагнітний замок або електро засувка (в залежності від типу двері), біля дверей встановлюється пристрій для зчитування електромагнітних карт – зчитувач. Залежно від вимог безпеки можлива установка як двох зчитувачів (на вхід і на вихід), так і зчитувача на вхід а кнопки відкриття дверей на вихід.

На двері вгорі також встановлюється спеціальний магнітний датчик – геркон, для того щоб система розуміла відкриті двері або закриті і чи був здійснений прохід.
За бажанням також встановлюється дверний доводчик.

Далі замок, зчитувач і магнітний датчик підключаються до спеціального контроллера доступу, який в свою чергу може бути як автономним так і мережевим.
У випадку з автономним варіантом – на цьому побудова системи закінчується.

Якщо замовник віддав перевагу мережевому варіанту системи – контролер доступу підключається за допомогою мережі або спеціальному протоколу до комп’ютера на якому встановлено програмне забезпечення і зберігається база даних.

Можливі також варіанти установок коли програмне забезпечення встановлено на одному комп’ютері а база даних всіх користувачів на іншому прістрої.

Системи контролю доступу для турнікета

Для організації контролю доступу компаній із середнім і великою кількістю співробітників найчастіше використовуються турнікети.
Турнікети бувають різних типів від турнікетів триподов – невеликого розміру до повноростових перекривають всю площину вхідної групи.

Види турнікетів:

турнікет трипод
турнікет хвіртка
турнікет роторний
турнікет повноростовий

Як реалізується система СКУД для турнікета:

Залежно від вимог замовника наші фахівці підберуть необхідний тип турнікета а також додаткові огорожі якщо того вимагає ситуація.

Відбувається установка турнікета і огороджень на точці проходу.

До турнікету підключаються два пристрої ідентифікації карт – зчитувачі і пульт управління турнікетом далі відбувається підключення турнікета і зчитувачів до спеціального контроллера доступу який в свою чергу підключається до комп’ютера на якому встановлено спеціальне програмне забезпечення і зберігається база даних користувачів і подій.

Зовнішній вигляд турнікетів:

У нашому асортименті є багато різновидів виконання турнікетів і ми підберемо саме те що потрібно Вам як в візуальному аспекті так і в питаннях ціни.
Є турнікети з полірованої нержавіючої сталі, шліфованої нержавіючої сталі, роторні турнікети зі скляними лопатями, фарбовані турнікети.

Системи контролю доступу для шлагбаума

Для забезпечення контролю в’їзду та виїзду на територію використовуються автоматичні шлагбауми.
Є два варіанти установки шлагбаумів:

Автономний варіант установки шлагбаума
В цьому випадку шлагбаум встановлюється як stand-alone пристрій. Заїзд на територію відбувається при наявності спеціального брелока який або видається користувачам або один екземпляр видається на пост охорони і пост охорони здійснює відкриття шлагбаума.
Автономний варіант установки шлагбаума дешевше і монтаж проводиться швидше, але він має свої недоліки – немає можливості перевірити хто заїжджав на територію, створити швидкий звіт.

Система СКУД

Система СКУД ділиться всього на кілька типів:

автономні системи
мережеві системи

Перевагою автономного виконання системи контролю доступу є більш проста установка а також економія грошей замовника за рахунок того що не потрібно купувати або виділяти окремий комп’ютер (сервер) для забезпечення роботи системи.

Але до мінусів автономного контролю доступом можна додати: відсутність гнучкості системи, складність подальшого масштабування а також складність роботи з даними – додавання і видалення карток і контроль обліку робочого часу.

Мережеві системи в свою чергу надають замовнику повний обсяг можливостей – масштабувати систему не складе труднощів, зручність додавання і видалення нових співробітників, можливість бекапа бази даних і подій.

Також мережева версія системи контролю доступу дозволяє створювати інтегровані комплекси об’єднуючи системи контролю доступу та системи відеоспостереження в одному зручному інтерфейсі, звідки в пару кліків виробляються управління системою.

Переваги роботи з нами


Безкоштовний виїзд фахівця на огляд об’єкта

Комерційна пропозиція в декількох цінових діапазонах


При необхідності безкоштовна демонстрація обладнання

Ми виконуємо роботи в БУДЬ-ЯКИЙ зручний для Вас час (24/7/365)

Поставка обладнання від юридичної особи

Гарантія на роботи 1 рік і на обладнання від 1 до 5 років

Широкий асортимент «на будь-яку кишеню»

Навчання роботі з системою та підтримка

СКУД система за типом доступу

Системи контролю доступу з використанням електромагнітних карт

Пропускна система за картками здійснюється при використанні зчитувачі електромагнітних карт.
Можлива робота з картами різних стандартів: Em-marine, Mifare, HID.

Системи контролю доступу з використанням ПІН-коду

Використовуються зчитувачі з кодонаборною панеллю. Даний варіант є не дуже надійним в зв’язку з тим що код можна підглянути.

Біометричні системи контролю доступу

Тут існують системи двох типів: окремо біометричні зчитувачі які потребують підключення до контролерів і готові пристрої які поєднують в собі і зчитувач і контролер.
Є можливість установки біометричної системи СКУД за такими параметрами розпізнавання:
розпізнавання відбитка пальця
розпізнавання вен на долоні
розпізнавання особи
зважаючи на недавні подій також є можливість установки терміналів розпізнавання наявності маски і вимірювання температури

Системи контролю доступу з декількома функціями

Також є зчитувачі і пристрої, які поєднують в собі кілька типів ідентифікації. Для прикладу: карта + ПІН-код або біометріка + карта.

Системи контролю доступу для ліфтів

Більшість сучасних компаній розташовуються в багатоповерхових будівлях. Частою є практика, коли декілька перших поверхів відводяться для обслуговування клієнтів, а решта доступні тільки для співробітників організації. Система контролю доступу для ліфта дозволяє розмежувати доступ до поверхах.
До складу обладнання обов’язково входить:

• контролер управління ліфтом;
• модуль зчитування, розпізнавання карти-ключа;

Система контролю і управління доступом дозволяє захистити комерційну інформацію компанії і уникнути небажаного появи клієнтів на робочих поверхах.

В головні обов’язки системи входять:

• подача ліфта після використання карти-ключа;
• обмеження доступу пасажира до певних поверхах. Залежно від прав доступу людина отримує можливість піднятися тільки в певні відділи компанії;

Ціна на установку і монтаж СКУД

Для формування грамотного цінової пропозиції, необхідно пройти короткий опитувальник у нашого менеджера, зробити це можна зателефонувавши за нашими номерами, всі консультації безкоштовні.

Далі можливо буде необхідний виїзд на Ваш об’єкт для остаточного формування комерційної пропозиції, виїзд виробляє наш інженер, в будь-який зручний для Вас час і він теж абсолютно безкоштовний!

Догори